Suszarka do włosów Adler AD 2251 (1400W; kolor czarny)
Symbol: AD 2251
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 51.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2251
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 51.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Moc | 1400 W |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 120mm |