Suszarka do włosów BABYLISS 6719DE
Symbol: 6719DE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6719DE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 2200 W |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 100mm |