Suszarka do włosów BLDC VV8100 CONCEPT
Symbol: VV8100
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 370.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VV8100
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 370.00
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Model | Suszarka do włosów |
| Ilość prędkości | 3 |
| Liczba ustawień temperatury | 8 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Liczba dysz | 3 |
| Szerokość | 275mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 330mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.