Suszarka do włosów Babyliss 6714E (2300W; kolor czarny)
Symbol: 6714E
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 272.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6714E
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 272.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Moc | 2300 W |
| Filtrowanie | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 33,3 m/s |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Przepływ powietrza | 120 m³/h |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość opakowania | 243 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Wysokość dyszy koncentratora | 9 cm |
| Szerokość dyszy koncentratora | 7,5 cm |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 260mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.