Suszarka do włosów CAMRY CR 2254
Symbol: CR 2254
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 58.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CR 2254
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 58.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Nie |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 130mm |