Suszarka do włosów PROFICARE PC-HT 3010 (2200W; kolor brązowy)
Symbol: PC-HT 3010
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PC-HT 3010
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Możliwy do zawieszenia | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Zdjemowalny filtr | Tak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Certyfikaty | CE |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Moc minimalna | 1800 W |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Szerokość produktu | 274 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Prędkości | 2 |
| Ustawienia ciepła | 3 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 120mm |