Suszarka do włosów WAHL Travel 3402-0470
Symbol: 3402-0470
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 115.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3402-0470
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 115.00
| Specyfikacja | |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 1000 W |
| Podwójne napięcie | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 115-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Walizka | Tak |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 220mm |