Suszarka pionowa Comfort Tower 420 Black Leifheit
Symbol: Comfort Tower 420 Black
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 313.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Comfort Tower 420 Black
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 313.00
| Specyfikacja | |
| Powierzchnia suszenia | 42 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Wysokość produktu | 1450 mm |
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. |
| Szerokość | 720mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 1420mm |