Suszarka ścienna Telegant 72 Protect
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 138.00
| Specyfikacja | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 7,2 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Stojak naścienny |
| Szerokość produktu | 1030 mm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |