Suszarko-lokówka BABYLISS AS914PE
Symbol: AS914PE
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 196.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AS914PE
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 196.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy złoty |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
| Średnica szczotki (max) | 5 cm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Szczotka do prostowania |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Włosy puszące się |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 180mm |