Suszarko-lokówka BRAUN AS330
Symbol: AS330
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 160.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AS330
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 160.00
| Specyfikacja | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 400 W |
| Odpowiedni do długości włosów | Średni |
| Odpowiedni do długości włosów | Długie |
| Typ kontroli | Suwak |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 155mm |
• Unikać kontaktu z mokrymi rękami.
• Nie używać w pobliżu wody.
• Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania.