Suszarko-lokówka do włosów Esperanza Jessica EBL008 (1000W; kolor czarny)
Symbol: EBL008
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 79.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EBL008
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 79.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Średnica główki szczotki | 5 cm |
| Głębokość talerza | 15 cm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich włosów |
| Obrotowa szczotka | Tak |
| Kręcenie włosów | Tak |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Prędkości | 3 |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 155mm |