Suszarko-lokówka do włosów Esperanza Nefertiti EBL001W (400W; kolor biały)
Symbol: EBL001W
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 49.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EBL001W
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 49.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Średnica główki szczotki | 2,32 cm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Głębokość talerza | 11 cm |
| Technologia | Ciepły |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Ilość prędkości | 3 |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 85mm |
• Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania.
• Unikać kontaktu z mokrymi rękami.
• Nie używać w pobliżu wody.