Suunto Race 2 Wave Blue 3,81 cm (1.5") AMOLED 49 mm Cyfrowy 466 x 466 px Ekran dotykowy Czarny GPS
Symbol: 1299295
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 2783.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1299295
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 2783.00
| Specyfikacja | |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Nurkowanie |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Trening interwałowy | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Jednostki pomiaru odległości | Metryczny |
| Jednostki pomiaru odległości | Angielski |
| Pomoc w czasie rzeczywistym | Tak |
| Barometr | Tak |
| Barometr | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Funkcja powiadomienia SOS | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Test fitness | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Alarm | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Silnik wibracyjny | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik ciśnienia atmosferycznego | Tak |
| Funkcje dostępności | Zoom - funkcja przybliżenia |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Doradca funkcji recovery | Tak |
| Funkcja Virtual Pacer | Tak |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Stoper |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Minutnik |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Automatyczne wykrywanie dziennej aktywności | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar obudowy zegarka | 49 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał soczewki | Szafirowe |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Materiał obudowy | Glass fiber reinforced polyamide |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Rozmiar nadgarstka | 125 - 175 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Długość paska | 2,2 cm |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 65 h |
| Żywotność baterii | 30 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Grubość | 1,25 cm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 76 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 55 °C |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Always-on display | Tak |
| Typ szkła | Kryształowe |
| Podświetlenie | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,5" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 466 x 466 px |
| Aplikacje sportowe | TrainingPeaks |
| Aplikacje sportowe | Strava |
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |