Switch Dahua CS4218-16ET-190
Symbol: CS4218-16ET-190
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 996.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CS4218-16ET-190
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 996.00
| Specyfikacja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pobór mocy (max) | 212 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga produktu | 2,29 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Liczba VLANs | 32 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 763,502 h |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,94 kg |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 342 mm |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 18 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 16 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 7,2 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 4 MB |
| Prędkość przekazywania | 5,36 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 15000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 190 W |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 540mm |
| Wysokość | 90mm |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com