Szatkownica do warzyw CAMRY CR 4815
Symbol: CR 4815
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CR 4815
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Liczba nasadek | 5 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ produktu | Krajalnice |
| Długość przewodu zasilającego | 0,75 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | ABS |
| Moc | 150 W |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 293 mm |
| Szerokość produktu | 248 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 180mm |
• Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką.
• Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach.
• Po użyciu odłączyć urządzenie od zasilania.
• Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania.
• Chroń urządzenie przed dziećmi.