Szczoteczka soniczna OROMED ORO SONIC NEXT WHITE
Symbol: SONIC NEXT WHITE
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 139.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SONIC NEXT WHITE
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 139.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wodoodporność | IPX7 |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 4 |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Kolor produktu | Biały |
| Częstotliwość obrotów szczoteczki do zębów | 40000 ruchów na minutę |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Tryby szczoteczki | Delikatny |
| Tryby szczoteczki | Masaż |
| Tryby szczoteczki | Wybielający |
| Tryby szczoteczki | Czyszczenie |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Ładowarka indukcyjna | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 40 000 |
| Czas pracy ciągłej (maks.) | 90 min |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Oscylacja | Tak |
| Timer | Tak |
| Czas pracy | Do 15 dni |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Główki szczoteczki w zestawie | 2 szt. |
| Etui podróżne | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 170mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie zanurzaj całego urządzenia w wodzie.
• Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.