Szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids z BT
Symbol: HX6352/42
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 211.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HX6352/42
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 211.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Częstotliwość szczoteczki do zębów (obroty) | 62000 ruchów na minutę |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 2 |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Liczba trybów zasilania | 2 |
| Materiał uchwytu | Guma |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Bluetooth | Tak |
| Irygator | Nie |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 100 - 220 V |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 358 g |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 441 g |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Głębokość opakowania | 203 mm |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Główki szczoteczki w zestawie | 2 szt. |
| Liczba naklejek | 8 |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość ładowarek | 1 |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 110mm |