TECHLY BIURKO KOMPUTEROWE MAŁE 600X450 NA KÓŁKACH
Symbol: 305694
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 303.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 305694
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 303.00
| Specyfikacja | |
| Materiał blatu | MDF |
| Koła transportowe | Tak |
| Półka na klawiaturę | Tak |
| Kolor produktu | Buk |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 720mm |