TITANUM OPIEKACZ DO KANAPEK FONTINA BIAŁY TKT006W
Symbol: TKT006W
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 53.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TKT006W
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 53.00
| Specyfikacja | |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Ilość kanapek | 2 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Termostat | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 245mm |