TK-8545C/TONER-KIT CYAN
Symbol: Kyocera Toner TK-8545C 1T02YMC
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 801.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-8545C 1T02YMC
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 801.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | TASKalfa 4054ci |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 80mm |