TRACER NISZCZARKA TRX-815L
Symbol: TRANIS47012
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRANIS47012
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 253.00
| Specyfikacja | |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Pojemność kosza | 10 l |
| Wydajność rozdrabniania | 8 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 5 x 38 mm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość | 322mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 352mm |
• Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją.
Megabajt Sp. z o.o.
Rydygiera 8
01-793 Warszawa
Poland
info@megabajt.com.pl