TRIXIE Parówki na sznurku - zabawka dla psa 75 cm
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 35.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 35.00
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Zabawka do gryzienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Junior |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Materiały | Winyl |
| Typ produktu | Zabawka dla zwierząt |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Długość produktu | 750 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać zabawki w zasięgu dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan zabawki i wymieniać, jeśli jest uszkodzona. |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 50mm |