TRIXIE Piłeczka jeżowa piszcząca 7,5cm 3414
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 23.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 23.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Oferta sezonowa | Aktywność z pupilem |
| Wbudowana piszczałka | Tak |
| Materiały | Winyl |
| Kategoria | Dla psa |
| Cechy | Kolor wysyłany losowo |
| Typ produktu | Kula |
| Kategoria produktu | Piłka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kolor produktu | Mieszany |
| Średnica | 7 cm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |