TRIXIE Zestaw do czyszczenia zębów 2561
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 39.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 39.00
| Specyfikacja | |
| Higieniczny | Tak |
| Typ produktu | Szczoteczka do zębów na palec dla zwierząt |
| Kolor produktu | Biały |
| Szczotka dwustronna | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Ilość na paczkę | 4 szt. |
| Szerokość | 136mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 307mm |