Telefon VoIP Grandstream GGXP1625HD
Symbol: GXP1625
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 245.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GXP1625
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 245.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Biurko / Ściana |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 76,2 mm |
| Głębokość produktu | 184,5 mm |
| Waga produktu | 730 g |
| Szerokość produktu | 209 mm |
| Obsługa języków | Wielo |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Domofon | Tak |
| Model | Telefon w systemie DECT |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Rozdzielczość | 132 x 48 px |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | RJ-9 |
| Pojemność listy połączeń | 200 |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 500 wejścia |
| Głośnik | Tak |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przechowuj z dala od wody i wilgoci.
• Nie otwieraj urządzenia, grozi porażeniem prądem.
• Należy przestrzegać instrukcji dotyczących prawidłowej instalacji i użytkowania.