Televes 149921 antena telewizyjna Zewnętrzna Podwójny 17 dB
Symbol: 149921
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 433.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 149921
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 433.00
| Specyfikacja | |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Pozioma szerokość wiązki | 30° |
| Zakresy tunera | UHF |
| Typ anteny | Podwójny |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Obciążenie wiatrem | 165 |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | ABS |
| Zakres częstotliwości | 470 - 694 MHz |
| Stosunek przodu do tyłu | 20 dB |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zysk anteny | 17 dB |
| Ilość | 1 szt. |
| Liczba kanałów | 48 kan. |
| Ilość elementów | 1 |
| Maksymalna prędkość wiatru | 150 km/h |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 42 dBi |
| Teleskopowy | Nie |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Waga produktu | 2,09 kg |
| Wysokość produktu | 736 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 1142 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 800mm |
TELEVES S.A.U.
UA B. DE CONXO 17
15-706 SANTIAGO DE COMPOSTELA
Spain
televes@televes.com