Termofor Adler AD 7427
Symbol: AD 7427
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 7427
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Czas ogrzewania | 15 min |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Czas utrzymywania ciepła | 300 min |
| Moc | 360 W |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowywać z dala od wody i wilgoci.
• Nie używać, gdy urządzenie jest uszkodzone.
• Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.