Termopady Gelid Ultimate 120x20x3.0mm TP-GP04-R-E
Symbol: TP-GP04-R-E
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 70.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TP-GP04-R-E
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 70.00
| Specyfikacja | |
| Gęstość | 3,2 g/cm³ |
| Model | Podkładka termiczna |
| Wysokość produktu | 3 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 1mm |
| Wysokość | 160mm |