Termowentylator Esperanza Mojave EHH002 (2000W; 3 stopnie grzania; kolor biały)
Symbol: EHH002
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 54.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHH002
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 54.00
| Specyfikacja | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnątrz |
| Regulowany termostat | Tak |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Moc grzewcza (min) | 1000 W |
| Źródło ciepła | Prąd elektryczny |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 227mm |
• Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów.
• Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem.