Toner ACTIS TB-2010A (zamiennik Brother TN-2010; Standard; 1000 stron; czarny)
Symbol: TB-2010A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 56.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-2010A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 56.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kod OEM | TN-2010 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Kompatybilność | Brother DCP: 7055, 7057E, 7055W, 7060D, 7065DN, 7070DW. Brother HL: 2130, 2135W, 2240, 2250D, 2270DW. Brother MFC: 7360N, 7460DN, 7860DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 168mm |