Toner Activejet ATM-216BN (zamiennik Konica Minolta TN216BK; Supreme; 29000 stron; czarny)
Symbol: ATM-216BN
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 208.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-216BN
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 208.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | TN216K |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 29000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Dodatkowe informacje | Tusz w 100% nowy |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Konica Minolta |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C220, C280, C360. Develop Ineo: +220, +280, +360. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 658mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 125mm |