Toner Brother niebieski TN423C=TN-423C, 4000 str.
Symbol: TN423C
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 925.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN423C
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 925.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798) | 4000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność | HL-L8260CDW HL-L8360CDW DCP-L8410CDW MFC-L8690CDW MFC-L8900CDW |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 496 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 890 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO/IEC19798 |
| Waga brutto palety | 121,8 kg |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,5 cm |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185 ZM Amstelveen
Netherlands
gpsr@brother-cee.com