Toner Ricoh IM 430 (418127) (419079)
Symbol: 7851131
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 266.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7851131
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 266.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | IM 430 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 140mm |