Toner do drukarki Konica Minolta TN-711Y, yellow, oryginalny
Symbol: A3VU250
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 530.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A3VU250
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 530.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 31500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | bizhub C654, C754 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 151mm |
| Długość | 606mm |
| Wysokość | 153mm |