Toster Bosch DesignLine TAT3P423 (czarny)
Symbol: TAT3P423
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 201.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TAT3P423
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 201.00
| Specyfikacja | |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 970 W |
| Waga produktu | 1,35 kg |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 206 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 342 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 240mm |
Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
Poland
securitysystems@pl.bosch.com