Toster ZWILLING Enfinigy z rusztem 53008-000-0
Symbol: 53008-000-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 440.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53008-000-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 440.00
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Poziom |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Kolor produktu | Stalowy satynowy |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Długość przewodu | 1 m |
| Głębokość produktu | 292 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 206 mm |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 195mm |
• Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania.