Tusz Activejet AB-1240MNX (zamiennik Brother LC1240M/1220M; Supreme; 12 ml; czerwony)
Symbol: AB-1240MNX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AB-1240MNX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 31.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | LC1220Bk/LC1240Bk |
| Kompatybilność | Brother DCP: J525W, J725DW, J925DW. Brother MFC: J5910DW, J6510, J6910DW, J430DW, J625DW, J825DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Klasa | A+ |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-1220M; LC-1240M; |
| Notka dotycząca wydajności strony | +60% print more than OEM |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |