Tusz Activejet AB-3619BNX (zamiennik Brother LC3619Bk; Supreme; 65 ml; czarny)
Symbol: AB-3619BNX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AB-3619BNX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | Brother LC3619Bk |
| Zastępuje | Brother |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 65 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | Brother MFC: J2330DW, J2730DW, J3530DW, J3930DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Supreme |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-3619 BkXL |
| Klasa | A+ |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 90mm |