Tusz Activejet ABB-1100NX (zamiennik Brother LC1100/980; Supreme; 1 x 29 ml, 3 x 19.5 ml; czarny, czerwony, niebieski, żółty)
Symbol: ABB-1100NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 84.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ABB-1100NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 84.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość na paczkę | 4 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 29 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Pojemność kolorowego tuszu | 19,5 ml |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Kod OEM | LC1100/LC980Y |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother DCP: 145C, 165C, 185C, 195C, 365C, 375CW, 385C, 535CN, 585CW, 6690CW. Brother MFC: 250C, 255CW, 290C, 295CN, 490CN, 495CW, 490CW, 650CD, 650CDW, 670CD, 670CDW, 790CW, 795CW, 930CDN, 930CDWN, 990CW, 5490CN, 5890CN, 6490CW, 6890CDW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Notka dotycząca wydajności strony | +300% print more than OEM |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-1100Y; LC-1100M; LC-1100C; LC-980Y; LC-980M; LC-980C; LC-980Bk; LC-1100Bk; |
| Klasa | A+ |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 90mm |