Tusz Activejet ACC-36N (zamiennik Canon CLI-36; Supreme; 12,5 ml; kolor)
Symbol: ACC-36N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-36N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12,5 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kod OEM | Canon PGI-36 |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon Pixma: mini260, mini320, iP100, iP110. |
| Wersja | Supreme |
| Klasa | A+ |
| Technologia | New |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-36 |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 60mm |