Tusz Activejet ACC-550BN (zamiennik Canon PGI-550BK; Supreme; 25 ml; czarny)
Symbol: ACC-550BN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 42.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-550BN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 42.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 25 ml |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | Canon PGI-550Bk |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: iP7250, iP8750, iX6850, MG5450, MG5550, MG5650, MG6350, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925. |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Zgodne rodzaje atramentów | PGI-550Bk |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |