Tusz Activejet ACC-580BNX (zamiennik PGI-580Bk XL; Supreme; 25.7 ml; czarny)
Symbol: ACC-580BNX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 63.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-580BNX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 63.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Canon |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kod OEM | Canon PGI-580Bk XL |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 25,7 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Canon Pixma: TR7550, TR8550, TS6150, TS6151, TS6250, TS6251, TS6350, TS6351, TS705, TS8150, TS8151, TS8152, TS8250, TS8251, TS8252, TS8350, TS8351, TS8352, TS9150, TS9155, TS9550, TS9551c. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Zgodne rodzaje atramentów | PGI-580XL |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Wersja | Supreme |
| Klasa | A+ |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |