Tusz Activejet ACC-581BNX (zamiennik CLI-581Bk XL; Supreme; 11,70 ml; czarny)
Symbol: ACC-581BNX
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 63.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-581BNX
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 63.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Canon CLI-581Bk XL |
| Zastępuje | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 11,7 ml |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Model | Zamiennik |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | Canon Pixma: TR7550, TR8550, TS6150, TS6151, TS6250, TS6251, TS8150, TS8151, TS8152, TS8250, TS8251, TS8252, TS9150, TS9155, TS9550, TS9551c. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-581XL |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |