Tusz Brother LC-426VAL 4pack: Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: LC426VAL
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 481.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC426VAL
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 481.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 4 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kompatybilność | MFCJ4340DW MFC-J4540DW MFC-J4540DWXL |
| Głębokość produktu | 142 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 305 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Wysokość brutto palety | 14,5 cm |
| Produktów na palecie | 640 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 160 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Waga brutto palety | 264,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 208mm |
| Wysokość | 99mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wdychać oparów.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185 ZM Amstelveen
Netherlands
gpsr@brother-cee.com