Tusz Canon PG-545 XL/CL-546 XL
Symbol: 8286B011
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 293.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8286B011
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 293.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Rodzaj dostawy | Pakiet wartości zdjęciowych |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 120mm |