Tusz Epson C13T12F140 T12F XL Czarny
Symbol: 100180038
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1336.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100180038
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1336.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | WorkForce Pro WF-M5399DW WorkForce Pro WF-M5899DWF |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 278mm |