Tusz HP 937 6C400NE Cmyk
Symbol: 6C400NE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 649.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6C400NE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 649.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Zawartość opakowania | 4 wklady atramentowe |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 800 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Pakiet Combo |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Segment HP | Dom Premium |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1250 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 4 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Urządzenia kompatybilne z tuszami HP 936/937: HP OfficeJet Pro 9120e, 9130e, 9720, 9730, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer |
| Szerokość produktu | 114,8 mm |
| Głębokość produktu | 23,9 mm |
| Wysokość produktu | 100,1 mm |
| Wysokość opakowania | 171 mm |
| Szerokość opakowania | 123 mm |
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 50mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.