Tusz HP czarny HP 302XL, HP302XL=F6U68AE, 480 str.,8,5 ml
Symbol: F6U68AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 272.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: F6U68AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 272.00
| Specyfikacja | |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 8,5 ml |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kod OEM | 302XL |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 430 stron(y) |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 302: HP DeskJet 3639 |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 42,3 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Produktów na palecie | 2160 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Waga palety | 149,2 kg (328.9 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Waga brutto palety | 149,2 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,59 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,59 kg (7.91 funtów) |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 195122352301; (30A) 199764688897; (30B) 199764688903; (30N) 199485042770; (LS1) 199764688910; (LS2) 199764688927; (LS3) 199764688934; (NE1) 199251972751 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352301, 199764688897, 199764688903, 199485042770, 199764688910, 199764688927, 199764688934, 199251972751 |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 43mm |
| Wysokość | 115mm |