Tusz HP czarny HP 950XL, HP950XL=CN045AE, 2300 str.
Symbol: CN045AE
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 389.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CN045AE
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 389.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Zawartość opakowania | 1 wkład |
| Kod OEM | 950XL |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 53 ml |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 2300 stron(y) |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 950: HP OfficeJet Pro 8640 |
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 41 - 95 °F |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 119 x 126 x 36 mm |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Produktów na palecie | 3600 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,41 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Waga brutto palety | 597 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 6,41 kg (14.1 funtów) |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 40 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,41 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 888182569252; (ABT) 888182569351 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 119mm |
| Wysokość | 40mm |